Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
06 декабря 2021, 12:00

Захворюваність на COVID падає чотири тижні

За минулий тиждень захворюваність на коронавірус в Україні знизилася ще на 15%, повідомив у понеділок, 6 грудня, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"В Україні четвертий тиждень триває спад захворюваності на COVID-19. Зокрема, за останній тиждень кількість виявлених випадків захворюваності на COVID-19 зменшилася на 15%, госпіталізацій - на 13%", - повідомив він.

Незважаючи на покращення ситуації, хвиля пандемії ще не завершилася, зазначив міністр, і закликав вакцинуватися.

Ляшко нагадав, що з 6 грудня в Україні набули чинності нові карантинні правила для невакцинованих.

"Із сьогоднішнього дня почали діяти нові карантинні правила, зокрема для відвідування громадських закладів, театрів та кінотеатрів, кафе, ресторанів, спортзалів, готелів тощо. Торкнуться вони насамперед невакцинованих українців", - сказав він.

За словами Ляшка, в Україні вже повністю вакциновано 38% дорослого населення, а 44,2% щеплені принаймні однією дозою вакцини.

"В Україні вже 16 регіонів, у яких вакциновано понад 40% дорослих українців принаймні однією дозою. 6 регіонів, у яких повний курс щеплень закінчили вже понад 40% мешканців", - повідомив міністр.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: