Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
08 декабря 2021, 16:30

Зеленський схвалив виділення додаткових 19 млрд на дороги

Президент Володимир Зеленський підписав закон про держбюджет-2021, який передбачає збільшення доходів та видатків бюджету майже на 50 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради у середу, 8 грудня.

Напередодні закон підписав голова парламенту, а сьогодні - президент.

До першого читання у законопроекті йшлося про збільшення доходів держбюджету на 2,5 млрд грн. Тоді пропонувалося направити мільярд гривень Укравтодору на програму "розвитку мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення". Ще один мільярд - на субвенції місцевим бюджетам "на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об'єктів соціально-культурної сфери". Ще 500 млн грн планували виділити на формування статутного капіталу національного авіаперевізника. Законопроект у першому читанні Рада схвалила 18 листопада.

До другого читання доходи та витрати збільшили вже на 48,65 млрд грн (зокрема, з них 3,2 млрд грн - податок на прибуток, 31,7 млрд грн - рентна плата за користування надрами для видобутку природного газу, з вітчизняного ПДВ - на 10,3 млрд грн та за імпортним ПДВ - на 1,9 млрд грн).

Із загальної суми майже 50 млрд грн 19,25 млрд грн підуть Укравтодору за бюджетною програмою "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення". 26,9 млрд грн із загальної суми було направлено на субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості за різницею в тарифах. На підтримку сільгоспвиробників - 165 млн грн. 1,56 млрд грн виділили Міноборони на оплату праці. 512,2 млн грн передбачено на додаткову дотацію місцевим бюджетам на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за комунальні послуги та енергоносії для бюджетних установ. 354,39 млн грн виділили на субвенцію місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури.

Водночас 595 млн грн додатково направили на виплату зарплат співробітникам МВС. 100 млн грн - на субвенцію на придбання комунальної техніки.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: