Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
08 декабря 2021, 17:00

Зеленський очікує узгодження нового перемир'я

Президент Володимир Зеленський очікує, що на засіданні ТКГ у середу, 8 грудня, узгодять кілька питань, зокрема про різдвяне перемир'я. Про це він сказав на прес-конференції з прем'єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем у Києві.

"Навіть зараз, коли ми зустрічаємося, у нас відбувається засідання Тристоронньої контактної групи, в якій сьогодні, хотілося б вірити, ми знайдемо вихід із складної ситуації, принаймні у трьох питаннях: це повернення до режиму припинення вогню, друге питання – це обмін полоненими і третє питання – відкриття КПВВ", - сказав президент.

Він зазначив, що на підконтрольних територіях Донбасу функціонують КПВВ, де люди можуть отримати адміністративні послуги.

"Ми очікуємо, що на тому боці вони також відкриють КПВВ для можливості людей перетинати лінію зіткнення. Особливо зараз, перед Різдвом, перед новорічними святами. Це дуже важливо з точки зору гуманітарної місії", - додав Зеленський.

За його словами, Україна використає всі найкращі світові практики для того, щоб зупинити війну, повернути людей та території.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: