Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
09 декабря 2021, 09:30

У Києві перевірили укриття на випадок НС

У Києві відбулася перевірка найпростіших міських споруд цивільного захисту для укриття населення. Укриття оглядали в Голосіївському, Солом'янському і Шевченківському районах столиці, повідомляє прес-служба ДСНС.

Співробітники рятувальної служби перевіряли технічний стан об'єктів, наявність вказівних табличок, інформаційних табличок з номерами телефонів відповідальних осіб і відповідність місць розташування об'єктів з інтерактивною картою Google.

"Під час огляду захисних споруд найбільшу увагу було приділено перевірці: входів і виходів; системі вентиляції; системі водопостачання; каналізації та опалення, систем зв'язку й оповіщення; інженерним мережам і будівельним конструкціям, а також низці інших важливо необхідних аспектів, що забезпечують нормальні умови життєдіяльності населення", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в столиці фонд захисних об'єктів складають 514 захисних споруд (сховищ і протирадіаційних укриттів). Також у Києві більш як 5 тисяч споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів.

Подібні перевірки відбуватимуться і надалі, "щоб забезпечити необхідну кількість і функціонування укриттів у разі потреби".


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: