Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
09 декабря 2021, 10:30

В Ужгороді анонімно вакцинувалися 200 медиків з фейковими сертифікатами

В анонімному кабінеті вакцинації в Ужгороді щеплення від коронавірусу зробили вже 1420 осіб з підробленими COVID-сертифікатами. Серед них – понад 200 медичних працівників. Про це повідомляє Zaxid.net з посиланням на заяву лікаря-інфекціоніста Віктора Петрова.

"За весь період роботи анонімного кабінету вакцинації до нас приходили цілі групи громадян. Загалом щеплення від ковіду отримали 1420 осіб, які мали підроблені папери. Ми переконали цих осіб зробити все правильно, і зараз у них є щеплення, і їхні дані внесені до системи", - сказав Петров.

За його даними, серед тих, хто звернувся, зокрема, 202 медпрацівники, 107 держслужбовців, 370 педагогів, 20 підприємців, 65 військових.

Усі громадяни були не вакцинованими і мали фальшиві COVID-сертифікати.

Петров додав, що більшість осіб, які прийшли в анонімний кабінет вакцинації, не знали, що їхні дані не вносилися до жодних медичних систем і боялися звертатися до медпрацівників, бо вважали, що вже не мають права вакцинуватися.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: