Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Экономика
14 декабря 2021, 14:00

Третину коштів COVID-фонду у 2020 році скерували на дороги - Рахункова палата

Торік із Фонду боротьби з коронавірусом не було використано 11,9 млрд гривень. При цьому 25,7 млрд гривень або третину всіх коштів Фонду направили на дороги. Про це повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

"11,9 млрд грн не використали з Фонду боротьби з COVID-19 у 2020 році, у тому числі 1,4 млрд грн - для закупівлі вакцин проти коронавірусу, а майже півмільярда - на доплати медикам. При цьому 25,7 млрд грн або третину всіх коштів Фонду направили на дороги", - написав він у Facebook.

За його словами, МОЗ та держпідприємство Медзакупівлі не забезпечили оперативне здійснення централізованих закупівель медичних виробів та обладнання для медустанов.

"Десь узгодження між ними необхідних документів тривало до 3,5 місяців з дати прийняття рішень про виділення коштів. У результаті закуплене обладнання у 2020 році лікарні отримали зі значним запізненням", - наголосив Пацкан.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: