Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
02 января 2022, 14:00

ОАЕ заборонять невакцинованим громадянам виїжджати за кордон

Влада Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) вирішила заборонити невакцинованим від коронавірусної інфекції громадянам виїжджати за кордон. Про це в суботу, 1 січня, повідомляє національне інформаційне агентство WAM з посиланням на Міністерство закордонних справ і міжнародного співробітництва країни.

"У координації з Національним управлінням з надзвичайних ситуацій, криз та стихійних лих для всіх громадян ОАЕ, не щеплених станом на 10 січня вакцинами від COVID-19, вводиться заборона на поїздки за кордон", - повідомляє агентство.

Таке рішення влада країни ухвалила через високий рівень заражень коронавірусом у багатьох країнах світу. Закордонні поїздки для невакцинованих будуть дозволені тільки тим, хто за медичними показаннями не може зробити щеплення, а також у "гуманітарних випадках" і для тих, хто виїжджає на лікування.

Також Міністерство закликало громадян до ревакцинації.

За 30 грудня в ОАЕ заразилися коронавірусом 2426 осіб, померло двоє. З початку пандемії зареєстровано майже 762 тисячі заражень, померли 2164 особи.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: