Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
02 января 2022, 17:00

На Донбасі заблоковано п'ять із семи КПВВ

Представники окупаційної влади ОРДЛО продовжують блокувати рух на п'яти із семи дорожніх коридорів. Про це повідомляє МВС у неділю, 2 січня.

Зазначено, що відповідно до рішення командувача операції Об'єднаних сил всі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щодня з 8:00 до 16:00.

Але щодня пропуск через лінію розмежування здійснюється лише у КПВВ Станиця Луганська. За тиждень інтенсивність перетину лінії розмежування зменшилась на 9%. Усього за вказаний період через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 6553 особи, а на контрольовану територію – 5512 осіб.

У районі КПВВ Новотроїцьке сепаратисти здійснюють перепустку лише окремих громадян двічі на тиждень – у понеділок та п'ятницю. Цими днями лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 424 особи та 84 транспортні засоби на тимчасово окуповану частину Донецької області, у той же час 292 особи та 72 транспортні засоби проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Також повідомляється, що через КПВВ Щастя проїхали три вантажні автомобілі з гуманітарним вантажем від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Для населення тимчасово окупованої території України доставлено будівельні матеріали, товари медичного призначення та комп'ютерну техніку загальною вагою понад 28 тонн.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: