Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
05 января 2022, 09:30

Громадянин Чехії, який воював за "ДНР", отримав 21 рік в'язниці

Празький міський суд заочно засудив до 21 року ув'язнення колишнього чеського військовослужбовця Мартіна Сукупа, який воював на боці проросійських сепаратистів ДНР. Він визнав його винним в участі у терористичній організації, повідомило напередодні агентство CTK.

Колишнього професійного військового звинувачують у тому, що з червня 2014-го по травень 2018 року воював на боці так званої "ДНР". За даними чеських ЗМІ, спочатку Сукуп командував танковим підрозділом, а пізніше артилерійською батареєю.

Як пояснили у суді, тривалий термін покарання пов'язаний із тим, що підсудний зловжив навичками, набутими під час служби у чеській армії.

Обвинувачений ховається від правосуддя і, ймовірно, перебуває на території Донбасу, де вже має сім'ю. Захист уже оскаржив вирок, заявивши, що прокуратура у своєму звинуваченні базувалася на постах у соціальних мережах та повідомленнях українських ЗМІ.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: