Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
06 января 2022, 10:00

Росія направила десантників до Казахстану

До Казахстану направлено колективні миротворчі сили Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ). Передові підрозділи російських ВДВ виконують поставлені завдання. Про це повідомляє ТАСС у четвер, 6 грудня.

"Відповідно до рішення Ради колективної безпеки ОДКБ, прийнятого 6 січня 2022 року, до Республіки Казахстан на обмежений за часом період для стабілізації та нормалізації обстановки направлено Колективні миротворчі сили Організації Договору про колективну безпеку", – заявили в секретаріаті ОДКБ.

Стверджується, що передові підрозділи зі складу контингенту вже приступили до виконання поставлених завдань.

Російські ВДВ увійшли до складу спрямованих до Казахстану миротворчих сил ОДКБ, літаки ВКС перекидають їх у країну.

Основними завданнями Колективних сил ОДКБ у Казахстані буде охорона державних та військових об'єктів, сприяння стабілізації обстановки.

Напередодні Рада колективної безпеки ОДКБ ухвалила рішення направити до Казахстану Колективні миротворчі сили у зв'язку зі зверненням президента країни Касим-Жомарта Токаєва.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: