Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Политика
11 января 2022, 16:00

ДБР уточнило арештоване майно Порошенка

Печерський райсуд Києва наклав арешт на частки в статутному капіталі ТОВ Автор ТВ та ДП ТРК НБМ-Запоріжжя, бенефіціарним власником яких є колишній президент, нардеп Петро Порошенко. Про це в понеділок, 10 січня, повідомляє прес-служба Держбюро розслідувань.

"Суд прийняв рішення арештувати майно підозрюваного, яке, відповідно до Державного реєстру прав на нерухоме майно і Єдиного реєстру юридичних осіб, належить йому на правах власності. Це об'єкти нерухомості, корпоративні права та ін.", - йдеться в повідомленні.

ДБР спростувало інформацію про арешт активів телеканалів 5 канал і Прямий, власником яких є медіа-холдинг Вільні Медіа.

"ДБР в черговий раз заявляє, що ця інформація маніпулятивна і не відповідає дійсності. Обидва канали можуть вільно продовжувати свою роботу і висвітлювати актуальні для нашої країни питання. Арешт на корпоративні права на зазначені канали і їхні активи не накладався, і жодних обмежень діяльності ЗМІ не відбулося", - запевнили в ДБР.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: