Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
11 января 2022, 10:00

У ЗСУ повністю щеплені від COVID 95% військових

В українській армії дві дози вакцини від коронавірусу отримали 95% військовослужбовців. Розглядається питання про бустерну вакцинацію військових. Про це у понеділок, 10 січня, повідомила прес-служба Міноборони.

"Сьогодні Збройні сили є лідерами за рівнем вакцинації в країні. Повністю щепилися 95% особового складу. Наразі постає питання введення бустерної вакцини", - цитують у відомстві міністра оборони Олексія Резнікова.

За його словами, Міноборони звернеться до МОЗ за деякими роз'ясненнями щодо ревакцинації, зокрема щодо тих випадків, коли максимальний період для отримання третьої дози (дев'ять місяців) уже пройшов.

Також Резніков заявив, що буде зроблено все необхідне, щоб сертифікати вакцинації військових відображалися в додатку Дія, і зазначив, що після бустерного щеплення сертифікати про імунізацію від коронавірусу видаватимуться на 270 днів.

За останніми даними Міноборони, з початку кампанії вакцинації у Збройних силах України одну дозу COVID-вакцини отримали 238 780 осіб, дві дози - 233 094 особи.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: