Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Политика
13 января 2022, 11:00

Україна зараз не веде безпосередню підготовку до агресії РФ - Данілов

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що зараз не ведеться підготовка до початку агресивних військових дій з боку Росії. Про це він сказав в інтерв'ю Українській правді.

"У разі потреби у нас є чітко виписані всі ці процедури. Відповідно, ми пройшли всі необхідні підготовчі етапи. На сьогоднішній день прямого підготовчого процесу до агресивних дій, що щось серйозне відбудеться завтра - немає", - сказав Данілов.

При цьому він заявив, що суспільству повідомлять, якщо розпочнеться термінова підготовка.

"Якщо це буде завтра, ми обов'язково будемо з цього питання спілкуватися із суспільством. Дуже швидко можуть відбуватися певні процеси, на які ми маємо реагувати", - додав секретар РНБО.

За його словами, у скупченні російських військ на кордоні з Україною немає нічого непередбачуваного.

Окремо засідання РНБО не збиралося, щоб розглянути можливе вторгнення Росії на територію України, проте щотижня відбувається нарада, де підбивають підсумки тижня та аналізують всю інформацію.

Данілов розповів, що збираються представники розвідки, військові, служби безпеки та ще певні структури для обговорення ситуації. У цій групі працює близько 18 людей.

Також щодня про ситуацію повідомляють президенту Володимиру Зеленському.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: