Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
14 января 2022, 10:00

МОЗ оновило зони карантину

Станом на п'ятницю, 14 січня, в помаранчевій зоні карантину перебувають Івано-Франківська та Сумська області, решта регіонів – у жовтій зоні. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

Зокрема, в Івано-Франківській області другий день поспіль, а на Сумщині – третій день поспіль перевищено коефіцієнт виявлення випадків інфікування на COVID-19.

Тим часом, Херсонська область залишила помаранчеву зону.

Станом на 13 січня рівень захворюваності в країні становить 183 на 100 тис. населення, за визначеного індикатора 75 на 100 тис. осіб. У Києві цей показник становить 379 на 100 тис. осіб та є найвищим у країні.

Рівень госпіталізацій по країні на 13 січня становить 25,7 за визначеного показника 60 на 100 тис. населення. У Києві рівень госпіталізацій – 16,4.

Загалом цей показник не перевищено в жодному регіоні.

Завантаженість ліжок з киснем по країні на 13 січня становить 22,1% за визначеного показника в 65%, у Києві – 11,9%. Показник не перевищено в жодній області.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: