Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
14 января 2022, 10:30

У РФ раптова перевірка боєготовності військ

У Східному військовому окрузі (СВО) Росії відбувається раптова перевірка бойової готовності. Про це у п'ятницю, 14 січня, повідомили у російському військовому відомстві, передає ТАСС.

Наголошується, що перевірка проводиться у рамках підготовки до проведення стратегічних командно-штабних навчань Схід-2022.

"У Збройних силах РФ тривають планові заходи зимового періоду навчання військ. У рамках підготовки до проведення стратегічного командно-штабного навчання Схід-2022 у військах Східного військового округу проводиться раптова перевірка бойової готовності", - сказали в міністерстві.

У Міноборони наголосили, що "у призначених районах підрозділам Східного військового округу належить відпрацювати широкий спектр завдань щодо організації всебічного забезпечення та виконати контрольні та залікові вправи з предметів бойової підготовки з проведенням тактичних навчань та бойових стрільб на віддалених полігонах".

Особливу увагу в рамках перевірки бойової готовності у СВО буде приділено можливості перевезення військ у встановлений термін.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: