Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
14 января 2022, 14:30

РФ готує провокації проти своїх військових та хоче звинуватити Україну

Російські спецслужби готують провокації проти своїх військовослужбовців на Донбасі, щоб потім звинуватити у цьому Україну. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони України.

"За інформацією військової розвідки України 13 січня в 3 омсбр ЗС Придністровського регіону Республіки Молдова було проведено службову нараду, під час якої особовому складу доведено, що очікуються провокації з боку України в районі н. п. Ковбасна (артсклади оперативної групи військ РФ)", - йдеться у повідомленні.

Розвідники додали, що розпорядження про приведення бригади до бойової готовності не було, проте "було відзначено готовність особового складу "за першою командою" виконувати завдання за призначенням".

На сьогоднішній день відпустки та звільнення особового складу не скасовано. Але при цьому командири доводять до підлеглих інформацію про прибуття до військової частини за певним сигналом.

Також у прес-службі ГУР додали, що російське військове командування продовжує посилювати контроль за станом справ у з'єднаннях та частинах оперативного угруповання російських окупаційних військ до ОРДЛО.

"З початку поточного тижня комісією 8 армії Південного військового округу ЗС РФ розпочато масштабну перевірку бойової та мобілізаційної готовності 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів", - наголошується в повідомленні.

В окремих підрозділів на полігонах проходять заняття з тактичної, інженерної та вогневої підготовки, у т. ч. з проведенням стрільб екіпажами танків та бойових машин, артилерійськими та мінометними розрахунками.

Крім цього, перевіряються запаси та умови зберігання озброєння, боєприпасів, військової техніки та матеріальних засобів, ввезених із РФ.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: