Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
16 января 2022, 16:00

За тиждень кількість COVID-випадків у Росії зросла на третину

У Росії цього тижня виявили 152 685 випадків зараження коронавірусом COVID-19. Це на 35,3% більше, ніж сімома днями раніше, повідомляє ТАСС з посиланням на дані оперативного штабу боротьби з інфекцією в неділю, 16 січня.

Зазначається, що у Москві кількість хворих підскочила майже вдвічі: минулого тижня у російській столиці виявили 18 006 інфікованих, цього – 35 658.

Одужали за останні сім днів 171 703 особи – трохи більше, ніж за попередній аналогічний період. Кількість хворих, що вилікувалися за тиждень, знову перевищила кількість нових випадків зараження, проте в останні два дні ситуація зворотна – одужуючих менше, ніж хворих.

Кількість так званих активних випадків, тобто пацієнтів, які проходять лікування в даний момент, за сім днів скоротилася менш ніж на 4%, до 623599. При цьому в неділю вона зросла вперше з початку грудня 2021 року.

На тлі підйому захворюваності на COVID-смертність продовжує знижуватися. На цьому тижні померло 5 157 росіян, що виявилося на 8,6% менше, ніж у попередні сім днів, і мінімумом з початку липня 2021 року.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: