Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
17 января 2022, 14:30

В Україну прибула делегація сенаторів США

До Києва в понеділок, 17 січня, прибула делегація Конгресу США, щоб підтвердити двопартійну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Делегація планує зустрітися з президентом Володимиром Зеленським, міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським та міністром оборони Олексієм Резніковим.

Сенатори також зустрінуться з міністром енергетики Германом Галущенком та іншими представниками енергетичного сектору для обговорення енергетичної безпеки України.

Після зустрічі із президентом України сенатори проведуть брифінг для ЗМІ.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, який у Києві зустрівся з делегацією, зазначив, що її візит до України сприяє стримуванню подальшої російської агресії.

"Радий вітати двопартійну делегацію Конгресу США на чолі із сенатором Робом Портманом і сенаторами Крісом Мерфі, Джин Шахін, Емі Клобучар, Річардом Блюменталем, Роджером Вікером. Цей своєчасний візит зміцнює стратегічне партнерство Україна-США, сприяє стримуванню подальшої агресії РФ", - написав Кулеба у Twitter.

Кулеба також опублікував фото із зустрічі з делегацією.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: