Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
17 января 2022, 17:00

COVID-захворюваність в Україні зросла майже вдвічі

Рівень захворюваності на коронавірус в Україні майже подвоївся протягом минулого тижня. Ситуацію з пандемією в понеділок, 17 січня, обговорили під час наради в Офісі президента.

Зокрема повідомляється, що тижнева кількість виявлених випадків зросла майже вдвічі: 55 тисяч минулого тижня проти 28 тисяч позаминулого.

"Кількість активних хворих збільшилася до 105 тисяч (з 93 тисяч осіб тижнем раніше). Госпіталізовано близько 11 тисяч громадян", – йдеться в повідомленні.

При цьому очікується подальше зростання захворюваності.

Водночас наголошується, що в Україні зростають темпи вакцинації.

"В Україні лише недавно дозволили введення бустерної дози вакцини проти COVID-19, але вже майже 100 тисяч громадян отримали третє щеплення… Загалом зростають темпи вакцинації порівняно зі святковим тижнем. За інформацією Міністерства охорони здоров'я, минулого тижня було щеплено 552 тисячі громадян, а з початку кампанії з вакцинації зроблено 29,37 млн ​​щеплень. Вакцинацією охоплено 15 млн українців, з них 14,28 млн отримали дві дози", – сказано в повідомленні.

Крім того, повідомляється про початок роботи мобільних бригад з вакцинації в сільській місцевості, облаштовано модульний центр вакцинації на КПВВ Станиця Луганська. Такі самі центри мають бути облаштовані також на КПВВ Новотроїцьке на Донеччині.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: