Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
18 января 2022, 11:00

Дітям "ковідну тисячу" даватимуть на позашкільну освіту

Міністерство освіти і науки надало уряду України пропозиції щодо розширення державної програми з виплати тисячі гривень за вакцинацію проти коронавірусу на дітей віком 14-18 років. Як повідомляється на сайті президента України в понеділок, 17 січня, кошти можна буде використовувати на позашкільну освіту.

"Також опрацьовується рішення щодо такої можливості для дітей у віці 12-14 років", - йдеться у повідомленні. Крім того, повідомляється, що найближчим часом на засіданні Кабінету міністрів мають ухвалити рішення щодо можливості використання коштів вакцинованими особами, старшими за 60 років.

Минулого тижня прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що заявки на отримання тисячі гривень подали понад 6,7 мільйона громадян. На їхні рахунки перерахували 6 мільярдів гривень. У межах програми українці використали мільярд гривень, з яких 35 відсотків коштів витратили на книжки, 29 - на кіно, 13 - на залізничні квитки, 12 - на театри, 7,5 - на спортклуби.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: