Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
20 января 2022, 13:30

Джокович розробить власні ліки від COVID-19

Новак Джокович хоче винайти свої альтернативні ліки від COVID-19. Як повідомляє Reuters, сербський тенісист придбав 80% акцій данської біотехнологічної компанії QuantBioRes, яка розробляє ліки від коронавірусу.

Про угоду з першою ракеткою світу повідомив керівник QuantBioRes Іван Лонкаревич. Він розповів, що операція відбулася ще у червні 2020 року, проте суму угоди не назвав.

Згідно з данським реєстром компаній, Джоковичу та його дружині Олені належить частка 40,8% та 39,2% компанії відповідно.

За словами Лонкаревича, компанія працює над лікуванням від коронавірусу, а не над вакциною. QuantBioRes розробляє пептид, який перешкоджає зараженню COVID-19 клітин людини. Підприємець наголосив, що в компанії близько 11 дослідників із Данії, Австралії та Словенії. Клінічні випробування препарату планують розпочати у Великобританії влітку 2022 року.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: