Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
20 января 2022, 10:00

Гейтс прогнозує пандемії, страшніші за COVID

Засновник Microsoft Білл Гейтс попередив про майбутні пандемії, які можуть бути страшнішими за коронавірус. Мільярдер також звернувся до урядів із закликом наперед виділяти кошти на боротьбу з наступною пандемією, повідомляє Financial Times.

Він вважає, що в майбутньому, незважаючи на високу заразність COVID-штамів Дельта та Омікрон, є ймовірність появи ще серйознішого патогену, що викликає більш високий рівень смертності.

"Витратити мільярди, щоб не допустити економічної шкоди на трильйони і врятувати десятки мільярдів життів - досить хороша страховка", - вважає Гейтс.

На його думку, зараз вся відповідальність за вирішення проблеми нерівного доступу до вакцин покладена на філантропів та уряди багатих країн.

Розвиток інновацій для підготовки до наступної пандемії прискорить роботу над вирішенням (у вигляді нових вакцин) проблем із наявними хворобами: від ВІЛ до туберкульозу та малярії.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: