Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
26 января 2022, 12:00

ДБР викликало на допит Порошенка

Колишнього президента, лідера партії Європейської солідарності Петра Порошенка викликано на допит до Державного бюро розслідувань на 31 січня. Про це повідомляється на сайті відомства у середу, 26 січня.

"Наступного разу слідчий ДБР чекає на Петра Порошенка на 11:00 31 січня 2022 року", – йдеться у повідомленні.

У ДБР зазначили, що Порошенко виконав рішення суду щодо передачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон та дипломатичного паспорта лише 24 січня "вже після публічного висвітлення факту ігнорування ним рішення суду" і закликали політика "припинити маніпулювати громадською думкою".

"Крім того, на 16:00 цього ж дня Петра Порошенка викликали до слідчого ДБР для проведення допиту як підозрюваного. Для створення видимості виконання покладених судом на нього обов'язків підозрюваний з'явився до ДБР, проте незабаром залишив приміщення, не дочекавшись слідчого. На цьому його команда встигла зняти відео, що їх нібито в ДБР ніхто не очікував, хоча адвокатам було точно відомо, що слідчий підійде до них через кілька хвилин", – додали в бюро.

У ДБР нагадали, що Порошенка підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених статтями про держзраду та сприяння діяльності терористичної організації (ч.2 ст.28, ч.1 ст.111, ч.2 ст.28, ч.1 ст.258-3) КК України).


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: