Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
13 апреля 2022, 10:30

Літаки російських олігархів застрягли в аеропорту Дубая - ЗМІ

Російські олігархи намагалися врятувати свої особисті літаки від впливу санкцій ЄС та США та сховати їх на якийсь час у Дубаї. Але у зв'язку із забороною страхування та обслуговування бортів російських контрагентів літаки не можуть літати і змушені простоювати, повідомляє газета The Wall Street Journal.

Так, супутникові знімки та дані радарів свідчать, що у Дубаї застрягли літаки Романа Абрамовича, Віктора Рашнікова, Михайла Гуцерієва, Аркадія Ротенберга та інших російських мільярдерів.

Об'єднані Арабські Емірати не закривали небо для російських літаків. Але запроваджена країнами ЄС і США заборона страхування та обслуговування російських літаків фактично позбавляє їх можливості піднятися в небо. Більшість літаків, що належать росіянам, застраховані та керуються європейськими компаніями.

Вказано, що в аеропортах Дубая застрягли десятки літаків, які раніше базувалися у Росії. При цьому один день паркування літака в міжнародному аеропорту Аль-Мактум у Дубаї коштує тисячу доларів.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: