Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Региональные
21 июня 2022, 18:00

До Лисичанська планують обмежити в’їзд, що завадить роботі деяких волонтерів

У зв’язку з активними бойовими діями до Лисичанська планують обмежити в’їзд певних груп цивільних задля збереження життів цивільних. Про це повідомив голова Лисичанської МВА Валерій Шибіко.

«Буде заборона в’їзду певних груп цивільних. Буде обмежений в’їзд усіх волонтерів. Будуть заїжджати лише ті волонтери, з якими ми постійно працюємо, в яких ми впевнені» - говорить очільник міської військової адміністрації.

Відповідне рішення розкритикував колишній очільник Офісу Президента Андрій Богдан на своїй сторінці у Facebook зазначив що подібні обмеження були у 2016 році і тоді допомога збройним силам значно ускладнилася.

«І ще тоді, у 2015-2016 роках, ходили слухи, що ваші попередники такі правила ввели, щоб легше красти було. Хочеться вірити, що вами керує якась інша мотивація. До речі, це вашу роботу роблять волонтери - забезпечують армію і тил, а Ви замість працювати, починаєте регулювати волонтерів, тобто мішати» - зазначив Богдан.

До публікації екс-політик прикріпив світлину на тлі стели на в’їзді до міста, та зазначив що декілька днів тому проїзд до Лисичанська був вільним. Тим самим натякнувши, що нещодавно побував в місті. Офіційного підтвердження візиту Богдана на Луганщину немає.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: