Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Экономика
21 июня 2022, 19:00

250 тисяч гривень зможуть отримати українці на відкриття нового бізнесу в рамках нової програми від Уряду

В рамках нової програми "є-Робота" від українського Уряду громадяни можуть отримати безповоротний грант у розмірі 250 тисяч гривень на відкриття нового бізнесу. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 21 червня.

«Будь-який українець, що має бізнес-план, і тверді наміри розпочати власну справу, може розраховувати на підтримку держави. Ми плануємо видати 20 тисяч таких грантів за рік. Відповідно, бюджет програми на рік — 5 млрд грн. Ми говоримо про можливість запустити будь-який мікробізнес, як то пошив одягу і взуття, хімчистка, сервісний чи ремонтний центр, СТО, монтажні роботи тощо», — відзначив Денис Шмигаль.

Учасником програми може стати кожен українець який не працює на інших підприємствах та не веде інший бізнес. Для отримання гранту необхідно подати заявку через портал "Дія" або відділення "Ощадбанку" додавши при цьому бізнес-план.

Грантові кошти надходитимуть на окремий банківський рахунок. З нього, за словами прем'єра, можна буде купити обладнання, сировину, матеріали, закупити інструменти, частково оплатити оренду.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: