Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
22 июня 2022, 19:00

Українці, чиї рідні загинули на війні, зможуть отримати відстрочку від армії

У Верховній Раді України пропонують надавати відстрочку від мобілізації громадянам, які втратили близьких родичів під час проведення операції Об’єднаних сил і дії воєнного стану. На сайті Верховної Ради з'явився законопроект про внесення змін до закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації (№7481).

Він передбачає що військовозобов'язані жінки та чоловіки, чиї близькі родичі загинули або зникли безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення нацбезпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану не підлягають призову на військову службу під час мобілізації.

Йдеться про таких близьких родичів як чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: