Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Экономика
23 июня 2022, 14:30

Наступний опалювальний сезон в Україні почнеться без затримок

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов запевнив, що опалювальний сезон 2022/23 розпочнеться вчасно, а тарифи на тепло не зміняться. Про це він розповів під час засідання Штабу з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду під час воєнного стану.

«Ця зима буде надскладною. Головне — ми маємо захистити кожного українця та обігріти його житло. Тарифи на тепло не зміняться! Ми забезпечимо їхню стабільність. Опалювальний сезон розпочнеться вчасно. Для цього ми маємо всі передумови», – зазначив він.

Раніше Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроекти, які запровадять мораторій на підвищення цін у сфері теплопостачання. Така норма діятиме на час дії військового стану та шість місяців після його припинення. Водночас суб'єктам господарювання у сфері теплопостачання компенсуватимуть різницю у тарифах за рахунок держбюджету.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: