Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Политика
24 июня 2022, 13:00

Сенат США визнав Росію державою - спонсором тероризму

Комітет Сенату США з міжнародних відносин схвалив резолюцію із закликом до держсекретаря США Ентоні Блінкена включити Росію до списку країн-спонсорів тероризму.

Сенатор-республіканець Кріс Кунс повідомив, що остаточне рішення про визнання рф державою, яка спонсорує діяльність терористів, у зв'язку з незаконним вторгненням на територію України, має бути прийнято адміністрацією президента США Джо Байдена.

"Немає сумнівів у тому, що росія на чолі з володимиром путіним є державою-спонсором тероризму. Те, що він зробив, віддавши наказ йти на Україну, було терористичним актом. Він військовий злочинець, і на ньому лежить відповідальність за кожен злочин, який було скоєно від його імені" - заявляє сенатор.

Включення до списку держав-спонсорів тероризму дозволяє накласти на країну додаткові категорії санкцій, включаючи обмеження на іноземну допомогу США, заборону експорту та продажу оборонної продукції, заходи контролю за експортом товарів подвійного призначення, а також фінансові та інші обмеження.

Зараз у списку країн-спонсорів тероризму знаходяться Північна Корея, Сирія, Куба та Іран.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: