Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Происшествия
27 июня 2022, 17:00

Україна отримає системи ППО від США

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив у понеділок на полях саміту "Великої сімки" у Німеччині, що США планують передати Україні системи ППО.

"Можу підтвердити, що ми справді готуємось затвердити пакет (допомоги), до якого входять сучасні засоби протиповітряної оборони. Цього тижня, як президент (США Джо Байден) сказав своїм колегам з "Великої сімки" та Володимиру Зеленському, ми маємо намір затвердити пакет, до якого входитимуть сучасні засоби протиповітряної оборони середньої та великої дальності для українців, а також інші вкрай необхідні засоби, зокрема артилерійські снаряди й системи контрбатарейної боротьби", – зазначив Салліван.

Він також наголосив, що США намагаються «підлаштувати» свою військову допомогу до конкретних і негайних потреб українців на полі бою в даний момент часу.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: