Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Региональные
30 июня 2022, 16:00

Випускники шкіл Старобільської громади можуть отримати українські документи про освіту

Випускники навчальних закладів Старобільської міської територіальної громади можуть одержати українські свідоцтва про закінчення школи. Про це повідомила міська голова Старобільська Яна Литвинова на своїй сторінці у Facebook.

"Процес отримання сертифікатів про освіту цьогоріч ускладнений для випускників з тимчасово окупованих територій, – написала Литвинова. – Адже стандартна процедура не діє, документи завезти на непідконтрольну Україні територію не можливо. Однак наші заклади освіти, які зараз опинилися під окупацією, встигли замовити свідоцтва про освіту".

За словами Яни Литвинової, отримати документи на неокупованій території можуть: сам випускник, а також один із його батьків, інші законні представники, інші особи з довіреністю, засвідченою нотаріально чи керівником підприємства, організації, органом місцевого самоврядування.

Детальну інформацію з цього питання, як наголосила Литвинова, можна отримати за телефоном +38 095 437 47 93 (на цьому номері є також WhatsApp, завдяки якому більшість мешканців окупованої Старобільщини – за відсутності мобільного зв'язку – можуть спілкуватися з тими, хто перебуває на неокупованих територіях країни).


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: