Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Региональные
04 июля 2022, 14:30

Українські захисники покинули Лисичанськ без втрат

Українські військові зуміли вийти із Лисичанська на Луганщині без втрат, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

У тому районі армія РФ мала значну перевагу у техніці та боєприпасах, тож ЗСУ не допустили оточення та покинули місто, відійшовши на більш укріплені позиції далі на захід, звідки будуть продовжувати боротьбу з окупантами, коли прийде більше зброї від західних партнерів, зазначив Гайдай у коментарі ВВС.

«Вони просто знищили б місто здалеку, так що не було сенсу залишатися. Ми б потрапили в оточення і повинні були б сидіти там, поки місто обстрілювали… Всі пішли без втрат… Особисто мені важко і боляче, але це не програна війна. Це лише одна битва, яку ми програли. Нам потрібно було зберегти наші війська, щоб, коли прибуде достатня кількість зброї, що поставляється Заходом, ми могли провести нормальні операції і контратакувати» - йдеться в повідомленні.

На сьогодні рф після проведення артилерійської підготовки форсувала річку Сіверський Донець та закріплюється в районах населених пунктів Лисичанськ та Білогорівка.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: