Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Происшествия
04 июля 2022, 15:30

Кремль спростив до мінімуму процедуру отримання паспорта РФ в ОРДЛО

РФ створила відділення міграційної служби на тимчасово окупованих територіях.

Про це у Фейсбуці повідомив директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Павло Лисянський.

«Тепер не потрібно оформлювати паспорт «л/днр» як обов'язкову умову для отримання паспорта рф; прискорено процедуру видачі паспорта – 5 робочих днів після передачі заяви про отримання паспорта; відкрито відділення міграційної служби рф на території ОРДЛО для оперативної видачі паспортів рф», - написав правозахисник.

За словами Лисянського, наразі такі відділення відкриті у Луганську, Донецьку, Алчевську, Єнакієвому. Такі прискорені дії пояснюються прагненням максимально підготуватись до призначеного на 11 вересня «референдуму».

Проте джерела Інституту стратегічних досліджень та Східної правозахисної групи стверджують, що на даний момент НВФ «л/днр» не справляються з поставленими завданнями і порушують «дедлайн». При цьому населення на захоплених територіях після 24 лютого зовсім не виявляє бажання у співпраці з рф та окупаційними адміністраціями, наголосив Лисянський.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: