Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Происшествия
05 июля 2022, 10:00

Британська розвідка назвала тактику росіян та спрогнозувала, які будуть бої на Донбасі

Українські сили оборони відійшли від виступу Сєвєродонецьк-Лисичанськ у доброму стані, попереду – битва в Донецькій області, яка, напевно, буде схожа на події в Луганській. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Twitter з посиланням на дані своєї розвідки.

За словами розвідників, росіяни відносно швидко захопили Лисичанськ і зараз контролюють практично всю Луганську область, що задекларовано РФ однією з політичних цілей.

У відомстві припускають, що Росії на відміну від попередніх фаз війни, ймовірно, вдалося досягти досить ефективної взаємодії між центральним угрупуванням військ (командує, ймовірно, генерал-полковник Олександр Лапін) і південною (командує, можливо, генерал Сергій Суровікін).

Водночас розвідники вважають, що українці, ймовірно, "в хорошому стані й відповідно до планів" відійшли від виступу Сєвєродонецьк-Лисичанськ, який росіяни могли атакувати з трьох сторін. Зараз є реальна можливість для українських сил відступити до випрямленої лінії фронту, що більш зручна для оборони.

Британці також зазначили, що битва за Донбас характеризувалася повільними темпами наступу, масованими ударами російської артилерії та знищенням міст. Вони очікують, що бої на Донеччині майже напевно продовжаться в такому ж ключі.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: