Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Происшествия
05 июля 2022, 11:00

Переселенці з Луганщини представили виставку «Музей на крилах» на Івано-Франківщині

Організована переселенцями з Луганщини виставка «Музей на крилах» представлена на Івано-Франківщині. Про це повідомляє Луганська ОДА.

Як запевнила керівниця всеукраїнської організації «Громадянський корпус» у Луганській області та організатор проєкту Олена Стеценко, аналогів цьому музею в Україні немає.

Ідея створення музею ангелів, який вже декілька років презентує Луганщину, належить доньці Олени – Поліні. Вона почала малювати ангелів, щойно навчившись тримати олівець.
Сьогодні Поліна вже випускниця, а у колекції з'явилося багато унікальних експонатів із цікавою історією.

Музей вцілів завдяки президентці Асоціації лялькарок України Оксані Воропай, яка побачила виставку в Національному музеї української літератури в Києві в 2019 році і запропонувала співробітництво, а також президенту ГВО «Громадянський корпус» Роману Солодкому, який оплачує зберігання та перевозку ангелів по Україні.

Із моменту відкриття у 2015 році експозиція завітала до багатьох міст України. Спочатку вона нараховувала 400 експонатів, сьогодні їх – тисячі.

Роботи виконані у 29-ти техніках – це і картини, і в’язані вироби, і вишиванки, і ляльки, і сувенірна продукція. Є експонати з України й інших країн.

Зараз експозиція відкрита у краєзнавчому музеї «Бойківщина» в Долині.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: