Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Происшествия
06 июля 2022, 11:30

Бойовики примусово мобілізували всіх чоловіків луганського м'ясокомбінату

Під час нової хвилі примусової мобілізації на тимчасово окупованій території Луганської області бойовики забрали до так званої армії ЛНР всіх чоловіків-працівників м'ясокомбінату у Луганську.

Про це повідомили у Силах спеціальних операцій.

З початку червня в ОРДЛО фіксували збільшення кількості патрулів на вулицях, які шукали чоловіків. До цього, на якийсь час, темпи примусової мобілізації знизилися, зокрема, через акції незадоволених жінок. Однак після того, як бойовики затримали деяких пікетувальників, чоловіків знову почали шукати активніше.

Окрім робочих м'ясокомбінату у Луганську примусово мобілізували всіх чоловіків з так званої "державної академії культури".

Українські військові кажуть, що росіяни розширюють географію примусової мобілізації та розпочали підготовку до заклику у Бердянську. Там керівникам ОСББ надали розпорядження надати списки мешканців будинків призовного віку, а умовою для мобілізації є російський паспорт.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: