Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Происшествия
07 июля 2022, 09:30

Росіяни мобілізовують місцевих у Лисичанську та Сєвєродонецьку

На тимчасово окупованих територіях Луганської області місцевих мешканців запрошують на роботу, а через кілька днів вручають повістку. У такий спосіб, росіяни намагаються подолати спротив Збройних Сил України та виконати "хоч якесь завдання".

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Telegram.

За його словами, росіяни вже “відзначили” захоплення регіону та прирівняли це до перемоги в Другій світовій війні, проте на межу області так і не вийшли. Раніше вони проводять ротацію, залучаючи місцевих.

Він пояснив, що спочатку чоловіка запрошують на роботу, а через кілька днів замість перших грошей він отримує повістку.

Використовуючи сєвєродончан і лисичан, ворог намагається подолати спротив українських бійців, щоби “завершити виконання хоча б якогось завдання”.

“Воювати на рівних умовах вони не в змозі, п’ятикратну перевагу використати теж. Коли вона десятикратна й дозволено стирати із лиця землі великі міста – щось виходить”, — сказав Гайдай.

Проте, захопити автосполучення з Лисичанська до Бахмута росіянам не вдається вже третій місяць. Вони контролюють лише ті ділянки, з яких ЗСУ відійшли на нові оборонні позиції.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: