Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Региональные
07 июля 2022, 10:30

Найближчими місяцями життя у Сєвєродонецьку буде "на печерному рівні"

Окупанти у Сєвєродонецьку намагаються відновити діяльність сфери освіти та ЖКГ, проте фахівців у місті майже не залишилося, і найближчими місяцями життя там буде "на печерному рівні", заявив голова військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецька Олександр Стрюк.

"Матеріальну базу зруйновано, фахівців, що залишилися, не так багато, а проблем у міста - багато. Тому, на жаль, найближчими місяцями життя людей, які залишилися в місті, буде десь на рівні печерних мешканців. Можна замінити електрику генераторами, але відновити центральне водопостачання та каналізацію при зруйнованих очисних спорудах без повернення під контроль України неможливо", - вважає голова адміністрації.

Росіяни під час взяття міста зруйнували матеріальну базу ЖКГ. Наразі шукають фахівців для відновлення, але майже всі вони, за словами Стрюка, евакуювалися. Робітникам комунальних підприємств почали приходити погрози від окупантів, зазначив голова міста.

Наразі, за його інформацією, у Сєвєродонецьку залишаються близько восьми тисяч мешканців. Декого з них депортували на окуповані території. Водночас Стрюк не вважає, що у місті не залишилося проукраїнські налаштованих громадян.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: