Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Происшествия
18 июля 2022, 15:00

Колаборанту зі Старобільська, який взявся просувати «культуру лнр», оголосили підозру

На Луганщині Служба безпеки України повідомила про підозру мешканцю Старобільська, який добровільно прийняв від окупантів посаду «начальника відділу культури» у «Старобільському районі лнр».

Про це в Фейсбуці повідомила пресслужба 3-го управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

«Колишній депутат районної ради від партії регіонів, він багато років обіймав аналогічну посаду у місцевих органах влади української Луганщини, отримував від держави нагороди, пільги та почесні звання, у тому числі «Заслужений працівник культури України». Тепер колаборант переорієнтовує «культурний фронт» на Стробільщині на «цінності» країни-агресора», - йдеться в повідомленні.

Сьогодні підозрюваний виправдовує армію путінських вбивць та скаржиться російським пропагандистам, що до окупації Старобільщини йому та його колегам нібито заборонялося розмовляти та співати пісні російською мовою.

Служба безпеки ретельно задокументувала дії колаборанта. Слідство СБУ повідомило правопорушнику про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: