Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Економіка
19 листопада 2023, 13:34

Пройшло обговорення конфіскації активів росії на користь України

Генеральний прокурор Андрій Костін та спеціальна представниця США з відновлення економіки України Пенні Пріцкер обговорили питання конфіскації російських активів. Про це повідомив Офіс генпрокурора у неділю, 19 листопада.

Зустріч відбулася під час міжнародного форуму з безпеки у Галіфаксі, Канада.

📢В офіційному повідомленні Офісу генерального прокурора зазначено: «Під час зустрічі обговорили надзвичайно важливе питання конфіскації суверенних активів рф та їхнє спрямування на допомогу Україні».

📢Костін підкреслив необхідність швидкого початку конфіскації з метою, як він сказав, «тому, що люди не повинні чекати на справедливість десятиліттями».

Генеральний прокурор висловив зауваження, що стратегічна підтримка США є критично важливою для України.

📢«Я твердо переконаний, що завдяки лідерству Сполучених Штатів та інших союзників України ми зупинимо Росію і змусимо агресора заплатити за всі скоєні злочини», – зазначив він.

📅Нагадаємо, що у США зробили великий крок до конфіскації заморожених активів росії на користь України. Профільний комітет Палати представників США підтримав законопроєкт, який дасть змогу президенту Джо Байдену конфіскувати підсанкційні активи рф.


Джерело: "Офіс генпрокурора"
+Поширити: