Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Події
19 листопада 2023, 15:05

На Київщині пошкоджено інфраструктурний об’єкт під час нічної атаки

Протягом останніх двох ночей російські терористи продовжують атакувати Київську область за допомогою безпілотників. Повітряна тривога тривала майже п'ять годин, в області активно працювала ППО. Зафіксовано випадки влучання. Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації в неділю, 19 листопада.

📢«Внаслідок атаки в одному з районів пошкоджено інфраструктурний об’єкт. За попередньою інформацією, жертв та постраждалих немає. Пожежа ліквідована», - повідомив начальник ОВА Руслан Кравченко.

Він також закликав мешканців Київщини бути обачними і не ігнорувати сигнали небезпеки, наголошуючи на необхідності перебувати в укриттях під час повітряної тривоги.

📢«Усі екстрені служби та оперативні групи залучені та працюють над фіксацією та усуненням наслідків атаки», - зазначив Кравченко, підкреслюючи важливість координації зусиль для забезпечення безпеки.

📅Вночі 19 листопада росіяни атакували Київщину БпЛА типу "шахед". Силами та засобами ППО на території Києва та на підступах до міста було уражено близько десятка ворожих цілей. Ворожі БпЛА заходили на атаку хвилями.


Джерело: "Київська обласна військова адміністрація"
+Поширити: