Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Події
20 листопада 2023, 13:31

Тіла 94 полеглих воїнів повернули в Україну

На підконтрольну Україні територію вдалося повернути тіла ще 94 полеглих захисників. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у Telegram в понеділок, 20 листопада.

📢«Сьогодні вдалося повернути на підконтрольну територію тіла (останки) 94 оборонців України», – йдеться в повідомленні.

Поверненням полеглих військових також займалися СБУ, МВС, ЗСУ, управління ДСНС у Сумській області, прикордонники та представники Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Відповідно до норм Міжнародного гуманітарного права, протилежній стороні передано тіла комбатантів, загиблих у зв’язку зі збройною агресією проти України.

📢«ЗСУ забезпечать перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних спеціалізованих установ для передачі представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих», – додали у штабі.

Україна та росія регулярно проводять обмін тілами військових, а останній обмін відбувся 27 жовтня, під час якого було повернуто тіла 50 загиблих бійців.

Всього за два роки роботи вдалося репатріювати тіла понад 2000 українських військових.

Також Україна повернула тіла 19 військових, що загинули у полоні у російських окупантів.


Джерело: "Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими"
+Поширити: