20 листопада 2023, 13:54

До Києва прибув глава Пентагону Ллойд Остін

До Києва з робочим візитом прибув міністр оборони США Ллойд Остін. Про це він повідомив у соціальній мережі X (колишній Twitter) в понеділок, 20 листопада.

📢«Я щойно приїхав до Києва, щоби зустрітися з українськими лідерами. Я тут сьогодні, щоб передати важливий меседж: Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну у її боротьбі за свободу проти російської агресії як зараз, так і в майбутньому», - написав Остін.

Нагадаємо, що візит голови Пентагону до Києва відбувається після ухвалення тимчасового бюджету у США, яким не передбачено нової допомоги Україні.

За попередньою інформацією від видання Bloomberg, нова допомога США Україні опинилась під ризиком суттєвого відтермінування до середини грудня, а може й довше.


URL: http://irtafax.com.ua/news/2023/11/2023-11-20-4.html Copyright © Ірта-FAX, 2006-2023