Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Політика
20 листопада 2023, 16:57

Глава Пентагону підтвердив підтримку нагальних та довгострокових військових потреб України

Міністр оборони США Ллойд Остін під час свого робочого візиту до Києва провів зустріч із президентом Володимиром Зеленським. Про це глава Пентагону повідомив у соцмережі Х (Twitter) у понеділок, 20 листопада.

Остін підкреслив, що під час переговорів із Зеленським повідомив про «непохитну підтримку України з боку Сполучених Штатів».

📢«Ми, разом із нашими союзниками та партнерами, продовжимо підтримувати нагальні потреби України на полі бою та довгострокові оборонні потреби», – розповів глава Пентагону.

📅Нагадаємо, Остін прибув до столиці України сьогодні. Його візит не був анонсований наперед. Також варто зазначити, що Ллойд Остін на цьому тижні проведе 17-те засідання Контактної групи з оборони України.

Також раніше Міноборони Сполучених Штатів закликало Конгрес проголосувати за законопроєкт щодо додаткової підтримки України.


Irta-fax
+Поширити: