Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло.
Володимир Зеленський
Суспільна думка
Події
21 листопада 2023, 13:37

По лікарні та шахті в Селидовому на Донеччині завдано ракетного удару російськими загарбниками

Війська рф здійснили масовану атаку за допомогою ракет С-300 по Селидовому в Донецькій області. Під ворожим ударом опинились лікарня та шахта. У результаті атаки – шестеро поранених та одна людина, на жаль, загинула. Є побоювання, що під завалами можуть знаходитися інші люди, рятувальні роботи тривають. Про це повідомив голова МВС Ігор Клименко у вівторок, 21 листопада.

За його словами, уночі російські військові влаштували чотири ракетні удари по місту, при цьому перші дві ракети влучили близько 23:30 на території лікарні.

📢"Пошкоджено дві будівлі медичного закладу, і шість громадян отримали поранення", - відзначив глава МВС.

Клименко також додав, що наразі тривають пошуково-рятувальні роботи через можливість наявності постраждалих під завалами.

За кілька хвилин після першого обстрілу лікарні, російські військові здійснили ще два ракетні удари по шахті. Один з робітників загинув, а 39 гірників залишилися заблокованими під землею.

📅Як наголосив Клименко, всі гірники вже евакуйовані на поверхню, але пошкоджено чотири будівлі, 19 транспортних засобів та лінію електропередач.

Варто нагадати, що 15 листопада росіяни вже влаштували ракетний удар по місту Селидове в Покровському районі на Донеччині, зруйнувавши під’їзд чотириповерхового житлового будинку. 16 листопада було виявлено тіло четвертої жертви цього ракетного удару.


Джерело: "МВС України"
+Поширити: