Канада буде з українськими яйцями: відкрито ринок експорту. Ірта-Fax
Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Економіка
11 червня 2024, 12:46

Канада буде з українськими яйцями: відкрито ринок експорту

Українські виробники яєчних продуктів відтепер отримали дозвіл на експорт своєї продукції до Канади, про що повідомила Держпродспоживслужба у вівторок, 11 червня.

Ветеринарний сертифікат для цієї продукції було погоджено компетентними органами обох країн.

📢«Новий ринок — економічна стабільність для національного виробника, збереження робочих місць, особливо в часи війни, та посилення конкурентоспроможності України на світовій торговельній арені. Разом з українськими дипломатами продовжуємо роботу в цьому напрямі», – заявив очільник відомства Сергій Ткачук.

Зазначено, що експорт яєчних продуктів до Канади можливий лише у разі співпраці з ліцензованими імпортерами в Канаді.

📅Нагадаємо, що у травні обсяги експорту товарів з України стали другими за величиною від початку війни. Зокрема, за минулий місяць було експортовано 12,2 млн тонн товарів на суму 3,3 млрд доларів.

Також у травні Україна експортувала рекордну кількість цукру. За результатами минулого місяця 65% цукру було експортовано до ЄС, а 35% - до інших країн.


Джерело: "Держпродспоживслужба"
+Поширити: