Великий крок назад: The New York Times про зростаючий тиск на ЗМІ в Україні. Ірта-Fax
Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Політика
19 червня 2024, 13:12

Великий крок назад: The New York Times про зростаючий тиск на ЗМІ в Україні

Одне з відомих американських видань, The New York Times, опублікувало статтю про зростаючий тиск та політичне втручання у роботу засобів масової інформації в Україні. За даними видання, останнім часом журналісти стикаються з дедалі жорсткішими обмеженнями своєї діяльності.

📢«Журналісти та групи, що займаються моніторингом свободи преси, б'ють на сполох через те, що, за їхніми словами, за часів правління Зеленського в Україні посилюються обмеження ЗМІ, які виходять за межі потреб країни у воєнний час», – йдеться у матеріалі видання.

Зусилля уряду з контролю над ЗМІ спрямовані на обмеження позитивного висвітлення діяльності опозиції та придушення негативного висвітлення діяльності уряду та військових.

📢«Журналісти держагентства "Укрінформ" наприкінці минулого року отримали від свого керівництва список опозиційних діячів і депутатів, позначених як "небажані" для цитування в статтях. Ексзаступник директора "Укрінформу", цього року подала у відставку через політичне втручання» – зазначено у статті.

Влада також має напружені стосунки із західними ЗМІ, включаючи The Times. Після критичних репортажів влада відкликала військові перепустки для журналістів кількох видань, хоча згодом їх було відновлено.

📢«Незважаючи на тиск, українські журналісти отримали сенсаційні матеріали, зокрема про корупцію, які призвели до відставок і арештів» – зазначило видання The New York Times.

Міжнародна спільнота продовжує уважно стежити за станом свободи слова в Україні.


Джерело: "The New York Times"
+Поширити: