МЗС Південної Кореї викликає посла російської федерації після угоди путіна та Кім Чен Ина. Ірта-Fax
Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Політика
22 червня 2024, 12:53

МЗС Південної Кореї викликає посла російської федерації після угоди путіна та Кім Чен Ина

У зв'язку зі зростанням напруженості у відносинах з КНДР, Міністерство закордонних справ Південної Кореї викликало російського посла, висловивши протест щодо укладеної угоди між путіним та Кім Чен Ином. Про це у п'ятницю, 21 червня, повідомляє AP.

📢«Віцеміністр закордонних справ Південної Кореї Кім Хон Гюн викликав посла росії георгія зінов'єва, щоб висловити протест щодо угоди між очільником кремля володимиром путіним і Кім Чен Ином. Він також закликав москву негайно припинити військову співпрацю з Пхеньяном», – йдеться у повідомлені.

Чиновник підкреслив, що будь-яка співпраця, яка сприяє нарощуванню військового потенціалу Північної Кореї, є порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН. Він попередив про можливі наслідки для відносин Сеула з москвою.

У відповідь, російський посол заявив, що будь-які спроби «погрожувати або шантажувати» росію є неприйнятними. Він додав, що угода між путіним і Кім Чен Ином «не спрямована проти конкретних третіх країн».

📅Раніше путін відвідав КНДР вперше за 24 роки. Востаннє він перебував у Північній Кореї у 2000 році, коли лідером країни був Кім Чен Ір.

Як відомо, путін домовився про «стратегічне партнерство» з КНДР, а Кім Чен Ин висловив повну підтримку війни росії в Україні. Після візиту до КНДР путін відправився до В'єтнаму.


Джерело: "AP"
+Поширити: