Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
Суспільна думка

Новини спорту

06 вересня 2022, 19:00

Сєвєродонецька тенісистка перемогла в Європейському турнірі

Тенісистка з Сєвєродонецька Стелла Кобзєва виборола золоту медаль на турнірі в Німеччині.
31 серпня 2022, 18:16

Срібну медаль національної першості виборола каратистка з Рубіжного

26-28 серпня у Львові пройшов чемпіонат України з карате WKF, участь у якому прийняли понад 400 спортсменів з різних куточків країни.
29 червня 2022, 15:30

Юні спортсмени з Луганщини посіли четверте місце на чемпіонаті світу у синхронних стрибках з вишки

Спортсмени з Луганщини посіли четверте місце у світовій першості з водних видів спорту в Угорщині.
15 червня 2022, 12:30

Дзюдоїсти Луганщини здобули п’ять нагород на міжнародному турнірі в Угорщині

У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів віком до 18 років.
23 листопада 2021, 12:30

Українського тенісиста спіймали на вживанні допінгу

Тимура Мухтаруліна було тимчасово усунено від виступів на змаганнях під егідою ITF.
10 листопада 2021, 13:00

Журналісти оголосили бойкот Моурінью

Португалець назвав представника "четвертої влади" нерозумним і тепер отримає ігнорування від ЗМІ.
08 листопада 2021, 09:30

Допінговий скандал в Україні: Під загрозою санкцій

Серйозні закиди з боку WADA: Всесвітня антидопінгова агенція підозрює, що Україна порушувала антидопінгові правила. Тепер їй загрожує перевірка на відповідність кодексу агенції і санкції. DW розбиралася, які саме.
14 серпня 2021, 16:00

Манчестер Юнайтед розгромив Лідс завдяки хет-трику Бруну Фернандешу

"Червоні дияволи" вдало стартували в АПЛ.
12 серпня 2021, 10:00

Італія витратить найбільше на виплати призерам Олімпіади-2020

Україна не увійшла в топ-10 країн щодо фінансових нагород олімпійцям.
31 липня 2021, 11:47

Дві українки вийшли у півфінал Олімпіади на 800 м

Рижикова і Ткачук виграли свої кваліфікаційні забіги.
30 липня 2021, 09:35

Україна втратила єдину представницю в боксі на Олімпіаді

Українка Ганна Лисенко, яка виступає в категорії до 69 кг, завершила свої виступи в боксерському турнірі літніх Олімпійських ігор 2020 року.
27 липня 2021, 13:28

Третя медаль України на Олімпіаді-2020. Пара Стрільців Омельчук-Костевич отримали бронзу зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів.
24 липня 2021, 12:22