Аналітика. Ірта-Fax (версія для друку) (none)

Аналітика

13 лютого 2024

Серед ветеранів зростає рівень безробіття: результати дослідження

Рівень безробіття серед українських ветеранів зріс до 30,95%. Про це свідчать дані опитування «Актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання ветеранів в Україні», презентованого Українським ветеранським фондом. Для порівняння, у 2023 році 28% ветеранів заявляли, що не мають роботи. Протягом року рівень непрацевлаштованих серед захисників зріс майже на 3%.
+Текст повністю
12 вересня 2023

Непрацевлаштовані ветерани з інвалідністю: ризики для держави та суспільства

Недооцінена проблема сьогодні — більше часу на її вирішення завтра. Саме тому ігнорування викликів та ризиків, пов’язаних з реінтеграцією ветеранів з інвалідністю у суспільне життя та робочий процес може стати підґрунтям для потужної соціальної кризи вже у найближчі роки. Аналітики Українського ветеранського фонду Мінветеранів ознайомилися із ситуацією та підготували довідку, присвячену ризикам, що можуть постати перед державою та суспільством, якщо не подбати про працевлаштування ветеранів з інвалідністю.
+Текст повністю
11 липня 2023

Виплати ВПО: нові правила та кому їх скасують – Уряд

З метою осучаснення умов надання допомоги для внутрішньо переміщених осіб, 11 липня Уряд ухвалив постанову, якою уточнено параметри надання цієї підтримки. Деяким категорія переселенців виплати скасовують. Допомога на проживання для ВПО – один з найбільш важливих інструментів для підтримки внутрішньо переміщених осіб. При цьому, це – одна з найбільших за розміром фінансування з державного бюджету програм.
+Текст повністю
18 червня 2023

Якщо радіація: коли й як правильно приймати йодид калію

З початком повномасштабної війни і ядерних загроз, які висловлюються президентом рф володимиром путіним, українці все більше почуваються занепокоєними небезпекою радіації. російські військові вже зайняли Запорізьку атомну електростанцію, а попередньо захопили Чорнобильську АЕС. В разі радіаційної аварії, Міністерство охорони здоров'я має забезпечити населення пігулками йодиду калію, що допомагає нейтралізувати вплив радіоактивного йоду на організм.
+Текст повністю
17 червня 2023

Воєнні злочини росії проти українських дітей: що робить влада для покарання агресора

Також журналістам «Ірта-fax» надійшла відповідь на інформаційний запит від Луганської обласної прокуратури. Згідно з документом станом на 16 червня від початку широкомасштабного вторгнення зс рф на територію України та по теперішній час на тимчасово окупованій території Луганської області загинула 21 дитина: 15 – малолітніх та 6 – неповнолітніх.
+Текст повністю
31 серпня 2022

Евакуація – свідомий вибір чи обов’язок? Як облаштовують життя біженці з Луганщини.

"Ми захищали свої життя, своє право жити на своїй землі..."
+Текст повністю
31 серпня 2022

Ілюзорний «руський мир» як спроба повернутись у радянське минуле, або що тримає пенсіонерів на окупованих територіях

Початок АТО на Сході України у 2014 році не тільки розділив суспільство на свідомих громадян та сепаратистів, що чекали «руський мир», а й загострив протистояння у поглядах та системі цінностей між людьми, які більшість свого життя прожили у СРСР, та молоддю, яка про нього чула лише від дідусів та батьків, читала у книжках або бачила у кіно.
+Текст повністю
04 січня 2021

Зміни з 1 січня 2021 року: тарифи, зарплати, податки і пенсія

Із початком 2021 року у житті українців настала низка змін. Зокрема, від 1 січня збільшилися тарифи на деякі комунальні послуги, також зросли зарплати та частково – пенсії. Однак не лише це.
+Текст повністю
04 січня 2021

Запровадження єдиного рахунку для сплати податків

З 1 січня 2021 року запроваджується єдиний рахунок для сплати податків. Щоб перейти на єдиний рахунок, необхідно здійснити три простих кроки
+Текст повністю
11 серпня 2020

В Украине от кори вакцинированы только 37% детей до года

Напомним, Украина попала в пятерку стран с наибольшими показателями заболеваемости корью в 2018 году. Перед ней оказались только Демократическая Республика Конго, Либерия, Мадагаскар и Сомали, сообщали во Всемирной организации здравоохранения
+Текст повністю
11 червня 2020

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку співпало у часі із зафіксованою передислокацією окремих підрозділів ЗС РФ та 2-го армійського корпусу "ЛНР"

За інформацією прес-центр штабу операції Об'єднаних сил, збройні формування Російської Федерації за минулу добу 14 раз порушили режим припинення вогню на Донбасі.
+Текст повністю
05 листопада 2019

Знаменитый украинский боксер бросил спорт и работает дальнобойщиком в США

Экс-претендент на звание чемпиона мира в супертяжелом весе, 35-летний украинец Вячеслав Глазков завершил профессиональную карьеру боксера и уже третий год работает дальнобойщиком в США
+Текст повністю
10 жовтня 2019

Про паралельну реальність

Будівлю телекомпанії оточили приблизно 70 осіб. Це були здебільшого чоловіки з бітами, кастетами і ланцюгами в руках. У декого обличчя були закриті масками, в руках — «травмати». Вибивали двері, на сходовому майданчику зривали камери спостереження. Кричали, що потрібно зібрати вогнегасники. Як виявилось, вони збиралися нас спалити
+Текст повністю
25 вересня 2019

Нардепы мажоритарщики требуют навести порядок на Луганщине

В стенах облгосадминистрации для обсуждения насущных проблем области собрались народные депутаты Украины Сергей Шахов (114 округ), Сергей Вельможный (112 округ), Александр Лукашев (113 округ), Александр Сухов (107 округ) и др.
+Текст повністю
24 вересня 2019

Журналистке из Луганска срочно нужна помощь на лечение

Прошу вашей помощи на сохранение своей жизни. Каждая ваша гривна, перепост, слово поддержки, дельный совет для меня – это как инвестиция в мою победу над опасной болезнью. Это все очень помогает, вдохновляет и придает силы для дальнейшей борьбы. Рак любит депрессию, тоску и отчаяния. А мой выбор – яркая жизнь и позитивные эмоции
+Текст повністю
02 березня 2019

Великий пост 2019: история, дата и правила питания

В преддверии Великого поста возникает множество вопросов. Когда в этом году он начинается и заканчивается? По каким дням можно пить вино и есть рыбу?
+Текст повністю
02 березня 2019

Министр обороны Степан Полторак подписал приказ о повышении доплат военным

Министр обороны Степан Полторак подписал приказ о повышении доплат военнослужащим, находящимся в районе ООС
+Текст повністю
18 грудня 2018

"ПЦУ никогда не будет государственной". Епифаний о плане действий

15 декабря украинцы стали свидетелями исторического события. Объединительный собор Украинской православной церкви избрал предстоятеля единой церкви, митрополит Киевский и всея Украины.
+Текст повністю
18 грудня 2018

Выходные на Новый год и Рождество 2019: сколько отдыхают украинцы

На новый год 2019 в Украине - три официальных выходных: 30 и 31 декабря 2018 года и 1 января 2019 года. 31 декабря украинцы должны будут отработать в субботу, 29 декабря. На Рождество в Украине предусмотрено три выходных - с 5 по 7 января
+Текст повністю
26 листопада 2018

Що трапилось 25 листопада в Азовському морі і що таке військовий стан?

Зранку 25 листопада три українські військові кораблі направлялися з Одеси до Маріуполя. Їх попередження про перетин Керченської протоки російські прикордонники начебто не отримали
+Текст повністю
12345678910>> Наступна »

URL: http://irtafax.com.ua/analytics/index.html Copyright © Ірта-FAX, 2006-2024